Jeep Safari

📍 Tlos Antik Kenti, Saklıkent, Şelaleler ve Daha Fazlası…

Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari

Günlük Jeep Safari turumuz sabah erken saatlerde başlar ve akşam sona erer. Öğle yemeği turumuza dahildir ve Yakapark’ta servis edilir. Fethiye’den hareket eden araçlarımız, araçlar arasında bir su savaşı ile renkli bir maceraya başlayacaklar.

Küçük bir ücret karşılığında su tabancaları satın alabilir ve isterseniz savaşta daha az yıpranmak için bir havlu ve yedek kıyafet alabilirsiniz.

Yolculuğumuz, sürücümüzün bizi Tlos Antik Kenti’ne doğru yönlendirmesiyle devam edecek. Tlos’tan sonra İskender Mağarası’nı ziyaret edecek, Yakapark’ın eşsiz güzelliğiyle nefes alacak, öğle yemeği yiyecek ve yola çıkacak. Sonraki durağımız Saklıkent, kristal berraklığındaki sularıyla ana doğa harikalarından biri olan bir kanyon gezisi yapacak ve isterseniz Ringo rafting ile nehirde adrenalini hissedeceksiniz. Saklıkent turunun ardından, çamur banyosu cildiniz ve ruhunuz için terapi gibi hissettirecek ve çamura doyduktan sonra duş alabilir ve tatlı yorgunluğunuzla yola çıkabilirsiniz.

Etkinlik, transferiniz, sigortanız, öğle yemeğiniz ve rehberiniz içerir. Tur sırasında çekilen fotoğraflarınız size etkinlikten sonra gösterilecek ve isterseniz satın alabilirsiniz.

Tlos Antik Kenti

Bu tarihi ziyaret noktasında, gizli şelale gibi doğanın güzelliklerini de görebilirsiniz. Kentin tarihine gelince, en son B.C. 4-5 yüzyıllarda geliştiği biliniyor ve adeta bir tarih hazinesidir. Bu şehir, Osmanlı İmparatorluğu dahil olmak üzere 4 büyük imparatorluğun ana üssü olarak rol oynamıştır.

Saklıkent Vadisi

Doğanın muhteşem manzaralarıyla çevrili öğle yemeğimizi alacağız ve alışılmışın dışında bazı duyguları deneyimleyeceğiz. Size burada ekstra programlarımızı sunuyoruz ve bungee jumping, zip line ve eğlenceli eğlenceler gibi daha fazla eğlence aktivitesi satın alabilirsiniz.

Yaka Park

Fethiye Jeep Safari’nin bir başka ziyaret noktası olan Yaka Park’ta eğleneceğinizden ve günün yorgunluğunu hafifletecek hizmetlerimizi sunduğumuzdan eminiz.

Karaçay Çamur Banyosu

Turun son durağı burasıdır. Çamur banyosu, mevsim başlamadan önce şirketimiz tarafından periyodik olarak temizlenir. Kokusuz çamur, cildinizde hiçbir iz bırakmadığı ve tıbbi olarak zararlı olmadığı için istediğiniz kadar cildinizi tazeler.

ALINMA SAATİ

Ölüdeniz - 08:00

Likya Liberty Hotel - 08:00

Fethiye - 08:30

Hisarönü - 08:30

Ovacık - 08:30

Letoonia Club Hotel - 08:30

Hillside Beach Club Hotel - 08:30

Çalış - 09:00

Majesty Tuana Club Hotel - 09:15

Bugün Flyspot ile başlayın!

“FlySpot ile seyahat etmenin kolaylığını keşfedin! Sizin için sadece bir tıklama uzaklığındayız ve tatiliniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize istediğiniz herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorunsuz yolculuğunuz bir mesaj uzağınızda!”

Şimdi başla