📍 Türkiye, Muğla, Fethiye, Ölüdeniz

Fethiye’de Yapılacak Şeylerden Birkaçı

Şimdi Planla

📍 Kelebekler Vadisi, Nicholas Adası, Deve Plajı…

Ölüdeniz Tekne Turu

1600 TL

Fethiye’de tatile gelenlerin en çok tercih ettiği turlardan biri olan 6 Adalar Tekne Turu sabah Ölüdeniz’den hareketle başlamaktadır. Tekneler parti teknesi yani Korsan tekneleri ya da aile tekneleri olarak 2 ayrı konsepte sahiptir. Korsan teknelerinde özgür ruhlu, çılgın insanlar ve bol müzik eşlik ederken , aile tekneleri biraz daha sakin ve seviyeli hareket eder.

Daha Fazla Oku

Şimdi Rezervasyon Yap

📍 Kızıl Ada’ya Yelken Açın, Göcek Adası, Yassıca Adası…

12 Adalar Tekne Turu

1750 TL

Fethiye‘de bir diğer popüler tekne turu ise Fethiye Limanı’ndan hareketle başlayan Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu’dur. Sabah başlayıp , akşam üzeri Fethiye Limanı’na geri dönenen tekneniz rotası ;Fethiye Yat Limanı, Turunç Pınarı Koyu, Kuleli Koyu, Tavşan Adası, Kızıl Ada, Samanlık Koyu, Şövalye Adası olarak sürmektedir.

Daha Fazla Oku

📍 Hisarönü, Ovacık, Kayaköy veya Çalış Plajı

At Binme

1500 TL

İnsanlar dünyaya geldiğimizden beri atlarla birlikte olmuş ve onları sevmiştir. Atlar zaten vazgeçilmez, güvenilir dostlarımızdır. Fethiye’de kaldığınız süre boyunca deneyebileceğiniz en iyi aktivitelerden biri. Hisarönünden ve Kayaköy ‘den başlayan at turu , 1-1:30 saat sürmektedir . At turuna giderken yanınıza elma veya havuç almanız bineceğiz at ile aranızdaki samimiyeti yakalamada güzel bir adım olabilir.

Daha Fazla Oku

📍 Fethiye, Ölüdeniz veya Kelebekler Vadisi

Dalış

1900 TL

Fethiye’nin güzel mavi koylarında dalış yaparak tatilinizi maceralı bir şekilde geçirmek ister misiniz? Deneyimli bir dalgıç veya tamamen acemi olun, ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Daha Fazla Oku

📍 Dalyan, Muğla

Dalyan Turu

1600 TL

Kaunos’un antik Kral Mezarlarını keşfedin. Muhteşem manzaralara sahip nehirde huzur dolu bir tekne gezisi yapın. Sonrasında İztuzu Plajı’na gidin. Kumlu plajda dinlenin ve berrak suda yüzün. Orada yaşayan özel deniz kaplumbağalarına dikkat edin. Harika bir maceraya katılın! Heyecan katmak isterseniz Mirolight’ı deneyin!

Daha Fazla Oku

📍 Tlos, Şelaleler, Saklıkent, Yakapark, Çamur Banyoları

Jeep Safari

1400 TL

Fethiye Jeep Safari için, değerli müşterilerimize çok uygun maliyetlerle çeşitli hizmetler sunuyoruz. Fethiye Jeep Safari için 4 harika noktayı ziyaret ediyoruz. Tur sırasında bazen su ile temas edebileceğiniz için çamur banyosunu tura dahil ediyoruz.

Daha Fazla Oku

2-3 Saat — 26 KM — Seviye 3-4,

Rafting

3000 TL

Fethiye rafting yapacağınız yer Dalaman Nehri’dir. Kısa bir eğitimden sonra, kendinizi Fethiye rafting için hazır hissedersiniz. Eğitimden sonra başlayan eğlenceli etkinlikte, yüzünüze sürekli olarak sıçrayan soğuk suyun ve deneyimli eğitmenin sürekli kontrolüyle keyif alırsınız.

Daha Fazla Oku

📍 Kayaköy, Muğla

ATV Safari

1450 TL

Profesyonel rehberimiz eşliğinde Kaya köyünden Gemiler koyuna orman yollarını takip ederek tura başlarsınız. Ormanın içinden Quad Bike ile geçerken tüm bed

eninizde rüzgarı hissederek ve güzel koyun kristal suyunda yüzerek keyif alırsınız. Erteleme, gaza bas!

Daha Fazla Oku

📍 Fethiye, Ölüdeniz, Babadağ

Fethiye’de Yamaç Paraşütü

4850 TL

Profesyonel rehberimiz eşliğinde Kaya köyünden Gemiler koyuna orman yollarını takip ederek tura başlarsınız. Ormanın içinden Quad Bike ile geçerken tüm bedeninizde rüzgarı hissederek ve güzel koyun kristal suyunda yüzerek keyif alırsınız. Erteleme, gaza bas!

Daha Fazla Oku

📍 Dalyan, İztuzu Plajı

Mikrolight & Gyrocopter

4500 TL

Hayal edin, Kaunos’taki antik mezarların üzerinde uçuyor, İztuzu Plajı’nda kaplumbağaları görüyor ve Dalyan’ı yüksekten izliyorsunuz. Bu inanılmaz macerayı kaçırmayın!

Daha Fazla Bilgi