📍 Babadağ, Fethiye, Muğla

Ölüdeniz Plajı Üzerinde Tandem Yamaç Paraşütü

Babadağ‘ın üzerinde uçarak, Ölüdeniz ve Mavi Lagün‘ün muhteşem manzaralarının keyfini çıkarın. En son 360 derece aksiyon kameraları ile çekilmiş epik fotoğraflar ve videolar için yükseltmeyi seçin. Maceramız TripAdvisor’dan onaylı kalite rozeti taşır. Bütçe dostu seyahat edenler için mükemmel, ancak dikkat edin, bağımlılık yapabilir.

Daha Fazla Bilgi

Teleferik Seçeneği

Ölüdeniz ve Babadağ’ın muhteşem manzarasını teleferikle keşfedin, bu 25 dakikalık yolculuk sizi dağın tepesine, 1700 metre yüksekliğe kadar götürecektir.

Daha Fazla Bilgi

Tomorrow.io Hava API'sı tarafından desteklenmektedir

Standart Olarak Güvenlik ve Memnuniyet

Amacımız, dünya genelinde herkes için eğlenceli ve eğitici etkinlikler sunmaktır. Güvenliğiniz ve mutluluğunuz bizim önceliklerimizdir. Bu yüzden, eğitmenlerimiz, rehberlerimiz ve ekip sağlayıcılarımızın kullandığı tüm ekipmanları güvenli ve güvenilir olduğundan emin olmak için dikkatlice kontrol ediyoruz.

Tur Seçimlerimiz

📍 Muğla, Fethiye

Seçmek için bolca turumuz var! Ekibimiz, Fethiye’nin harikalarını keşfetmek için inanılmaz deneyimler tasarlayan tutkulu ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Tüm Turlarımızı Kontrol Edin

📍 Kelebekler Vadisi, Nicholas Adası, Deve Plajı…

Ölüdeniz Tekne Turu

1600 TL

Her durağın yaklaşık 30 ila 60 dakikalık planlı molalarıyla, her olağanüstü noktayı rahatça gezin ve keşfedin. Unutulmaz anlarla dolu bir Ölüdeniz tekne turu macerası için bize katılın!

Daha Fazla Oku

Şimdi Rezervasyon Yapın

Fethiye’deki Yeriniz

Ölüdeniz Plajı’nın hemen yanındaki yerimize hoş geldiniz! Sizi en iyi zamanı geçirmeniz için buradayız. Yamaç paraşütüyle yükseklerde uçmaktan veya dalışla su altını keşfetmekten hoşlanıyor olun, biz sizi kapsadık. At binmeyi deneyin, tekne turuna çıkın veya şehir turlarımızdan birine katılın. Havaalanına ulaşımınızla ilgilenmenize gerek yok - transferleri hallettik. Unutamayacağınız bir maceraya katılmak için bize katılın!

Biz Kimiz

What Travellers Say About Us

Don’t just take our word for it - hear from some of our satisfied customers! Check out some of our testimonials below to see what others are saying about Flyspot.

Instagram

@FlyspotAirsports

D

ostça Fiyatlarımız

Grup indirimleri ve aile indirimleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun potansiyel olarak avantajlı düzenlemeleri tartışmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Tüm Turlarımızı Kontrol Edin

Gururlu Üyelerimiz

Bugün Flyspot ile başlayın!

“FlySpot ile seyahat etmenin kolaylığını keşfedin! Sizin için sadece bir tıklama uzaklığındayız ve tatiliniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize istediğiniz herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorunsuz yolculuğunuz bir mesaj uzağınızda!”

Şimdi başla