12 Ada Tekne Turu

📍 Fethiye Limanı

12 Ada Tekne Turu

12 Ada Tekne Turu

Türkiye’nin doğal güzelliklerini, zengin kültürünü ve antik şehirlerini keşfedin. Fethiye’deki tekne turları özellikle yaz aylarında daha popüler hale geliyor. Fethiye, Türkiye’deki tekne turları için harika bir nokta. Fethiye Limanı’ndan günlük tekne turlarına birçok seçenek bulunmaktadır. Tarihi çok olan güzel adalara günlük tekne turlarına gidebilirsiniz. Turlarımız yüzme molası, taze pişirilmiş öğle yemeği ve daha az kalabalık teknelerle sessiz adalara yelken açma gibi unsurları içerir. Misafirler güzel gün batımları, gün doğumları ve yeşil çam ormanları nedeniyle bize geri dönmeyi seviyorlar.

—Bu, ziyaret edeceğimiz yerlerden bazıları—

Harita

12ada_tur_harita

Video

Şövalye Adası

Rodos şövalyelerinin cesurca savaştığı adada, modern bir sosyal tesis size özel gününüzü geçirebileceğiniz çeşitli fırsatlar sunar. Fethiye Limanı’na yakın, yoğun Fethiye bölgesinde bulunan adada huzurlu bir atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yassıca Adası

4 küçük adadan oluşan bu adada başka bir yüzme şansınız var, böylece bu küçük adaların plajından diğer plajlarına özgürce yüzebilirsiniz.

Tersane Adası

Bu ada, 12 Adaların en büyüğüdür ve eski Rus İmparatorluğu dönemine ait bazı kalıntıları ve diğer harabeleri ziyaret ederek tarih bilginizi derinleştirebilirsiniz.

Domuz Adası

Ziyaret edeceğimiz bir diğer nokta Domuz Adası’dır. Geçmiş zamanlarda, bu adada çeşitli türlerde domuzlar yaşıyordu.

Kızıl Ada

Turkuaz suyun etrafında yüzme için zaman ayırıyoruz. Ayrıca, uzun zaman önce inşa edilmiş adanın tek deniz fenerini görebilme ve fenerden Fethiye’nin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilme şansınız var.

ALINMA SERVİSİ

Sizi otelinizden alıyoruz ve sizi tekneye getiriyoruz, ve otelinize geri getiriyoruz. Ücret fiyata dahildir ve ekstra bir ücret yoktur.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Teknede servis edilen içecekler ve ziyaret noktalarındaki kişisel harcamalar fiyata dahil değildir. Bunlar için ödeme yapmak için yanınızda bir miktar nakit bulundurmanız gerekmektedir.

Dostça fiyatlandırma

Grup indirimleri ve aile indirimleri sunduğumuzu memnuniyetle bildirmekteyiz. Size özel avantajlı düzenlemeleri tartışmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Bugün Flyspot ile başlayın!

“FlySpot ile seyahat etmenin kolaylığını keşfedin! Sizin için sadece bir tıklama uzaklığındayız ve tatiliniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize istediğiniz herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorunsuz yolculuğunuz bir mesaj uzağınızda!”

Şimdi başla