Rafting Macerası

📍 Dalaman, Muğla

Rafting

Video

Dalaman Rafting

Rafting ile nehirde heyecan verici bir maceraya hazır olun! Dalaman Nehri’nde, büyüleyici doğa eşliğinde rafting yapacaksınız.

Başlamadan önce ihtiyacınız olan tüm ekipmanı sağlayacağız. Rafting yolculuğu yaklaşık 18 km’yi kapsar ve yaklaşık 2,5 saat sürer. Yolculuktan sonra öğle yemeği molası verip geri dönmeden önce. Paketiniz, ulaşım, sigorta, öğle yemeği ve bir rehber içerir. Tur sırasında çekilen fotoğrafları satın alma seçeneğiniz de olacak.

Deli Akıntılarla Mücadele

Fethiye rafting yaptığınız yer Dalaman nehridir. Bir eğitmen tarafından verilen kısa belgelerin ardından, Fethiye raftingi için hazır hissedersiniz. Belgelerden sonra başlayan keyifli etkinlik sırasında, yüzünüze vuran soğuk su hissinden, sürekli ve tamamen deneyimli rehber tarafından kontrol edilirsiniz. Fethiye Rafting sahasının suyu oldukça temizdir ve amatör rafting hayranları yıl boyunca orada rafting yapabilirler.

Katılımcı Olmayanlar Gelebilir

Sadece etkinliği izlemek isteyenler, diğerlerini nehirden izlerken, doğanın tam tutkusu içinde hamakta soğuk limonata tadarken keyif alabilirler. Bazı acenteler, etkinlik sırasında parkurda bazı müzelere ziyaretler sunabilir. Bu avantajı kaçırmayın. Raftinge katılmak için 14 yaşından büyük olmalı ve yüzme bilmelisiniz. Ayrıca, astım krizlerine veya dolaşım koşullarına yatkınlığınız olmamalıdır. Ayrıca, çoğu acentenin 70 yaş üstü kişileri kabul etmediğini belirtmek gerekir. Her şey sizin için uygunsa, fırsatı kaçırmayın.

TUR İÇİN BAŞVURAMAYANLAR:

14 yaşın altında olanlar.
Herhangi bir krize yatkın olanlar.
Kolayca panikleyenler.
Astım hastaları.
Dolaşım koşullarına sahip olanlar.
Hamile olanlar

Alım Zamanları

Liberty Hotels Lykia: 07:00

Ölüdeniz: 07:15

Letoonia Club Hotel: 07:45

Hisaronu: 07:50

Ovacık: 07:50

Fethiye: 08:00

Çalış: 08:15

Majesty Tuana Club Hotel: 08:30

Bugün Flyspot ile başlayın!

“FlySpot ile seyahat etmenin kolaylığını keşfedin! Sizin için sadece bir tıklama uzaklığındayız ve tatiliniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize istediğiniz herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorunsuz yolculuğunuz bir mesaj uzağınızda!”

Şimdi başla