Ölüdeniz Tekne Turları

📍 Ölüdeniz, Fethiye, Muğla

Şimdi Rezervasyon Yap

Tur Hakkında

Videolar

Ölüdeniz Tekne Turu

Tatilinizi en iyi şekilde geçirmenin yolu, bizimle tekne turuna çıkmak ve Ölüdeniz çevresindeki en güzel koyları ve adaları keşfetmektir. Ölüdeniz tekne turumuz yaklaşık olarak 6 saat sürer ve leziz bir öğün içerir. Bu tam gün gezisi sırasında, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu, Aziz Nikolaos Adası ve Deve Plajı’nı bir günde keşfedeceksiniz. Her durağımızda yaklaşık olarak 30 ila 60 dakika geçiriyoruz. Durağımız ve süremiz hava koşullarına bağlı olarak değişebilir.

—Ziyaret edeceğimiz yerler bunlar— 📍

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi, zengin biyoçeşitliliği ile ünlüdür ve yeşil çevreyi keşfettiğimizde, bu yere ev sahipliği yapan sayısız renkli kelebeğin adını neden aldığını yakında keşfedeceksiniz.

Akvaryum Koyu

Misafirlerimiz, okyanus tabanının net bir şekilde görülebildiği, deniz yaşamını gözlemlemek için mükemmel olan bu büyüleyici doğal harikada açık büfe bir öğle yemeğinden keyif alacaklar. Bu yeri tam olarak takdir etmek için gözlüklerinizi getirmeyi unutmayın.

Soğuk Su Koyu

Soğuk Su Koyu, Taurus Dağları’ndan denize akan soğuk pınarlardan adını almıştır. Buradaki su, sahil boyunca diğer yerlere göre daha soğuktur. Bu sıcak günlerde harika olabilir. İnsanlar eğlence için suya kayalardan atlarlar. Yürüyüş yapmak için de iyidir.

Aziz Nikolaos Adası

Geçmişten kalma eski kiliselerin bulunduğu Gemiler Adası’nı keşfedin. İnsanlar, Aziz Nikolaos’un (Noel Baba) ilk gömüldüğü yer olduğunu söylüyorlar. Hristiyanlar burada Romalılardan kaçındılar ve sonra bir kasaba yaptılar. Ama Araplar daha sonra geldi, herkes gitti. Şimdi boş, ama ziyaret edip eski binaları ve güzel manzaraları görebilirsiniz. Gemiler Adası’nın hikayesini keşfetmek için sizi bekliyor.

Deve Plajı

Deve Plajı, yüzme ve güneşlenme için mükemmel kumlarıyla ünlüdür. Sığ su, yüzücüler ve yüzücü olmayanlar için harikadır, özellikle çocuklar için. Bu taşların devenin hörgüçlerine benzediği için Deve Plajı denir.

Aile Teknesi

Aile Teknesi

Misafirlerimizin mutluluğu en önemli önceliğimizdir. Güvenli yolculuğunuzu sağlamak için tüm düzenlemelere uyuyoruz. Deneyiminizi mahvetmeden deneyiminizi artırmak için son chill-out ve huzur verici müzikleri çalıyoruz. Kendimizi, en az kalabalık koylara sık sık ziyaret etmeyi sağ

layan sıkı bir programa bağlı kalmakla övünüyoruz. Daha fazla keyif, daha az tekne! Size ünlü markaların en kaliteli içeceklerini sunuyoruz.

Parti Teknesi

Ölüdeniz Parti Teknesi

Ölüdeniz Parti Teknesi, 2024’te yeniden tasarlanan, eğlenceli köpük partisi ile dikkat çeken bir korsan temasına sahiptir. 120 yolcuya kadar kapasiteye sahip olan bu teknemiz, keyifli bir gün geçirmeniz için deneyimli kaptan ve mürettebatımız tarafından hizmet kalitesini garanti ediyor.

Özel Tekne

Ölüdeniz Özel Tekne Turu

Aileniz için bir tekne kiralamak isterseniz teknelerimiz yaklaşık 18 kişiyi taşıyabilir. Klasik tekne turuyla aynı rotalarda duracağız ama bu aileniz için çok özel bir gezi olabilir. Tur 11’de başlar ve 4’te biter ve öğle yemeği dahildir

Video

Hız Teknesi

Öludeniz Hız Tekne Turu

Özel bir tur için bir hız teknesi kiralayabilirsiniz. Ziyaret edebileceğiniz yerler standart tekne turuyla aynıdır, ancak istediğiniz içeceklerle özelleştirebilir ve özel bir ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Ölüdeniz hız teknesi saatlik kullanım ile fiyatlandırılır ve genellikle sezon boyunca doludur. Hız tekne fiyatları değişebilir, bu nedenle en güncel fiyatlar için bize mesaj atmanızı öneririz.

Video


Dostça Fiyatlandırma

Bugün Flyspot ile başlayın!

“FlySpot ile seyahat etmenin kolaylığını keşfedin! Sizin için sadece bir tıklama uzaklığındayız ve tatiliniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize istediğiniz herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorunsuz yolculuğunuz bir mesaj uzağınızda!”

Şimdi başla